Wybory
Prezydenckie 2015

Wybory Prezydenckie 2015




Dla inwestora
Mapa - ulotka informacyjna o Gminie Żórawina
Zakład Opieki Zdrowotnej w Żórawinie
Gminny Zakad Gospodarki Komunalnej w Żórawinie
Związek Międzygminny Ślęza-Oława
Gazetka Gminna - Żórawina Nasza Gmina
Strona Lokalnej Grupy Działania LIDER A4
Serwis BAZAA4.INFO



Narodowe Siły Rezerwowe

Sołtysi

Wykaz sołtysów

L.p

Nazwisko i imię

Sołectwo

1.

Joanna Siarkowska

Bratowice- Zagródki

bratowice@gminazorawina.pl

2.

Bożena Żurawska

Bogunów

bogunow@gminazorawina.pl

3.

Józef Gabryel

Galowice

galowice@gminazorawina.pl

4.

Anna Sławska

Jaksonów

jaksonow@gminazorawina.pl

5.

Beata Maziarczyk

Jarosławice

jaroslawice@gminazorawina.pl

6.

Tomasz Krzywda

Karwiany -Komorowice

karwiany@gminazorawina.pl

7.

Marian Zawiślak

Krajków

krajkow@gminazorawina.pl

8.

Marian Garbowski

Mędłów

medlow@gminazorawina.pl

9.

Ewa Chomicz

Milejowice

milejowice@gminazorawina.pl

10.

Anna Michalak

Mnichowice

mnichowice@gminazorawina.pl

11.

Grażyna Kuriata

Nowojowice

nowojowice@gminazorawina.pl

12.

Małgorzata Kukla

Nowy Śleszów

nowysleszow@gminazorawina.pl

13.

Przemysław Burzyński

Okrzeszyce- Rynakowice

okrzeszyce@gminazorawina.pl

14.

Bogusław Chorążewski

Polakowice

polakowice@gminazorawina.pl

15.

Ryszard Węgłowski

Przecławice

przeclawice@gminazorawina.pl

16.

Leszek Kordy

Racławice Małe

raclawicemale@gminazorawina.pl

17.

Liliana Łabatczuk

Rzeplin- Szukalice

rzeplin@gminazorawina.pl

18.

Sebastian Siuta

Stary Śleszów

starysleszow@gminazorawina.pl

19.

Henryk Kasprzak

Suchy Dwór

suchydwor@gminazorawina.pl

20.

Stanisław Wawrzynów

Turów

turow@gminazorawina.pl

21.

Kamila Sieradzka

Wilczków

wilczkow@gminazorawina.pl

22.

Marcin Łukasz Osiński

Wilkowice

wilkowice@gminazorawina.pl

23.

Ewa Pukal

Węgry, Brzeście, Marcinkowice

wegry@gminazorawina.pl

24.

Bogdan Klepuszewski

Wojkowice

wojkowice@gminazorawina.pl

25.

Jan Szczutowski

Żerniki Wielkie

zernikiwielkie@gminazorawina.pl

26.

Jolanta Piasecka

Żórawina

zorawina@gminazorawina.pl

Lipiec 2015

Pn Wt Śr Cz Pt Sb
01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Plan lotów - Lotnisko Wrocław Rozkłady jazdy PKP Rozkłady jazdy PKS Rozkłady jazdy MPK

Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej - wersja archiwalna
ePUAP - Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Portal dla osób prowadzących działalność gospodarczą
Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
Dziennik UstawMonitor PolskiElektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Dolnośląskiego
Przetargi
i zamówienia publiczne


Przetargi i zamówienia publiczne












Aktualności z Gminy na SMS

Na górę/Up

2009-2015 Gmina Żórawina